https://developerfox.com/

Výstavy 2019

POTKANI POD JEŠTĚDEM 2019

logo_jested2019Dne 12. 10. 2019 se konal třetí ročník liberecké výstavy potkanů. Výstava byla umístěna v prostorách pivovarské hospody Konrád, kde byl sál připravený zároveň pro povýstavní společenskou akci – 1. potkaní ples.

FOTOALBUM Z VÝSTAVY

VÝSLEDKY VÝSTAVY

15. SPECIÁLNÍ VÝSTAVA POTKANŮlogospecka2019

Ve dnech 10. a 11. srpna 2019 se konal jubilejní 15. ročník speciální výstavy potkanů, nejdéle pořádané výstavy potkanů v České republice. Sjelo se na ni přes 150 potkanů převážně českých chovatelů a vystavovatelů. V sobotu probíhala výstava pro potkany s rodokmenem, neděle byla určená potkanům mazlíkům.

FOTOGRAFIE Z VÝSTAVY

Podrobnosti o výstavě a výsledky:
SOBOTA
NEDĚLE

ČESKÁ MYŠ 2019

ceska_mys_2019V sobotu 4. 5. 2019 se konal 8. ročník výstavy ČESKÁ MYŠ. Letos se k nám sjelo na 180 potkanů a to od 44 vystavovatelů nejen z České Republiky, ale i z Polska a Holandska. Návštěvníci tedy měli na co na výstavě koukat, navíc pro ně byl na odpoledne nachystaný přednáškový program. Po něm následovala soutěž Rattus Agilis – potkaní agility. Letošní výstava byla věnována památce holandské chovatelky a posuzovatelky Rian van Andel. Výstava byla otevřena pro všechny potkany, s průkazem původu nebo bez něj. V kategoriích mazlíků se posuzování ujaly zkušené chovatelky Blanka Sýkorová a Barbora Belešová. Nejlepším mazlíkem výstavy se stala Neisseria El Fuego Kateřiny Maidlové. Oficiální kategorie hodnotily polské posuzovatelky Barbara Sadrakula a Anna Zajaczkowská.

PODROBNOSTI O VÝSTAVĚ A VÝSLEDKY

POTKAN JANA ŽIŽKY III

zizka_2019Dne 25.05. 2019 se v Botanické zahradě při VOŠ a SZeŠ v Táboře konal již třetí ročník výstavy POTKAN JANA ŽIŽKY. Na výstavě se sešlo na 100 potkanů od 19 vystavovatelů. Souběžně s výstavou potkanů probíhala i výstava kaktusů a také výstava papoušků a dalšího ptactva. Posuzování oficiální kategorie se na výstavě ujaly zkušené posuzovatelky Barbara Sadrakula a Markéta Čacká, mazlíky posuzovaly společně Petra Koťátková a Eliška Alice Slavíková. Odpoledne proběhla také soutěž v běhu přes překážky – Rattus Agilis.

PODROBNOSTI O VÝSTAVĚ A VÝSLEDKY